Żłobek - Niepubliczne Przedszkole KANGUREK

logo kangurek
Przejdź do treści
Nasz Żłobek
Żłobek Mini Kangurek powstał z myślą o wszystkich Rodzicach, którzy chcieliby dzielić życie zawodowe i rodzinne. Prowadząc przedszkole, rozumiemy jak wielka jest potrzeba zapewnienia opieki oraz możliwości wszechstronnego rozwoju również dla dzieci w wieku żłobkowym.

Zatem ofertą naszego Żłobka objęte są dzieci w wieku od 1 roku życia do 3 lat. /Żłobek Mini Kangurek oferuje opiekę nad dziećmi zgodnie ze standardem określonym w ustawie z dnia 4 lutego 2011 roku o opiece nad dziećmi do lat 3./
zabawa dzieci
Godziny otwarcia
Żłobek MINI KANGUREK otwarty jest w godzinach od 6:30 do 17:30 z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.
W sytuacjach szczególnych zapewniamy dziecku opiekę po godzinie 17:30 po wcześniejszym poinformowaniu wychowawcy lub dyrektora.

Małe grupy
Mała, optymalna liczba dzieci w grupie zapewnia im właściwy rozwój społeczny oraz opiekę dzienną, która stwarza Maluszkom warunki jak w domu; w Mini Kangurku Dzieci mają szansę odnaleźć się w społeczności swoich rówieśników, świetnie się bawić i rozwijać.
chłopiec z samolotem
KADRA
Nasze wykwalifikowane opiekunki troszczą się o rozwijanie wyobraźni i kreatywności dzieci, nie zapominając o rozwoju fizycznym i nauce. Profesjonalna i kochająca dzieci kadra zapewnia dużo edukacyjnej zabawy każdego dnia. Atmosfera muzyki i sztuki otacza Maluszki przez cały dzień.
dzieci z klockami
Twórcze spędzanie czasu w żłobku
Mini Kangurek oferuję zabawę z językiem angielskim, zajęcia umuzykalniające, zajęcia plastyczne i sensoryczne, zajęcia ruchowe wg. metody Weroniki Sherborne, zajęcia dydaktyczne pozwalające poznać dzieciom otaczający nas świat a wszystko to w przyjaznej atmosferze zabawy.

Kuchnia
Podczas pobytu w żłobku, dzieci otrzymują trzy pyszne, zdrowe i ciepłe posiłki przygotowane przez Naszą Kuchnię. Nad prawidłowością Menu czuwa Dietetyk.

Poobiedni wypoczynek
W grupach żłobkowych dzieci mają możliwość drzemki na wygodnych leżaczkach. Dzieci, które nie potrzebują snu mogą w tym czasie rysować, bawić się układankami lub słuchać bajek.
Polub Nas na Facebook'u!
facebook
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek
"KANGUREK"
Tel. +48 608 703 557
e-mail: przedszkole@kangurek.eu
09-100 Płońsk
ul. Szkolna 55
09-100 Płońsk
ul. Kolejowa 20
Wróć do spisu treści